首頁 > Epson Timing代理商 > SG-8018CB 25.0000M-TJHSA3
影像僅供參考,以產品規格為準
SG-8018CB 25.0000M-TJHSA3
型號描述:
標準時鐘振盪器 SG-8018CB 25.0000M-TJHSA3: MHZ OSC 1.8V 3.3V +/-50PPM -40 105C ST 250TR
型號:
SG-8018CB 25.0000M-TJHSA3
品牌:
Epson Timing
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
25 MHz
Function
Standby (Power Down)
Output
CMOS
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
6.8mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)